XV. ročník párových disciplín

0
214

Badmintonisté Lázní Kynžvart pořádali 8.dubna XV. ročník čtyřher pojatý zároveň jako I. ročník Memoriálu J. Šipana, oddílového kolegy a kamaráda. Ve startovním poli, opět se zahraniční účastí, bylo 21 mužů a 11 žen. Hrálo se Švýcarským systémem i systémem každý s každým v případě čtyřher žen. Na 5 kol se hrálo v mužské čtyřhře – 10 párů i v mixu – 11 párů. Ostrovský badminton zastupovalo 8 členů – J. Šulová, M. Karbulková, J. Šula, R. Mojtek, P. Hauer, J. Žemlička, R. Nerad, J. Mácha. Dařilo se  tradičně i tentokrát, když ostrovští získali celou sadu medailí. Foto.

Výsledky ostrovských hráčů:

Čtyřhra žen    3. Šulová – Karbulková

Čtyřhra mužů:  1. Hauer – Vataschhuk /Ostrov – K. Vary/; 2. Šula – Mojtek; 3. Mácha – Žemlička; 4. Nerad – Špulák /Ostrov – Nejdek/

Mix:                   1. Hauer – A. Hauerová /Ostrov – K. Vary/; 5. Žemlička – Šulová; 7. Šula – Karbulková