Sport pro všechny

0
179

v duchu této věty a snad i výzvy Vám chceme nabídnout možnost si zasportovat podle svých možností.

Sport pro všechny je i název oddílu při TJ Ostrov. Máme k dispozici halu TJ Ostrov, volejbalové kurty TJ Ostrov a dobré zázemí i v tělocvičně ZŠ Májová. Určitě by se dala domluvit volná kapacita i v tělocvičnách jiných škol.

Stačí se domluvit s pár známými a můžete si spolu zahrát volejbal, kopanou, badminton dle svého výběru. Nechceme závodit, chceme se hýbat.

Za členský příspěvek v oddíle SPV TJ Ostrov na rok můžete pravidelně sportovat v hale či v ZŠ po celý rok a navíc budete pojištěni při sportování. Většina zdravotních pojišťoven vám určitou část proplatí. Volné termíny v hale se dozvíte na sekretariátu TJ Ostrov telefon 775 943 411 nebo vám rádi pomůžeme najít vhodné řešení. Obraťte se na hospodářku oddílu Zdenku Braunovou 737 600 082.

Dále je možné využívat halu TJ nárazově dle potřeby na jednorázové akce. Vždy se vám vyplatí být členem TJ Ostrov, být pojištěn, platit méně.

Školené cvičitelky máme na 3.ZŠ Májová.

Každé úterý od 17 hod cvičí rodiče s dětmi od 3 let s Pavlínou Bobokovou.

V pondělí a ve čtvrtek od 19 hod cvičí ženy různá posilovací a protahovací cvičení pod vedením Mgr. Ivy Kovářové.

SPV čili Sport pro všechny