Český badmintonový svaz 1958 – 2023

0
213

Český badmintonový svaz 1958 – 2023

24. 10. 2023

Český badmintonový svaz oslavil 21.10. v pražském hotelu Don Giovanni 65 páté výročí od založení. Na gala večeru byli při této příležitosti pozváni významní hosté – předseda ČSO Jiří Kejval, prezident Evropské badmintonové federace Belgičan Sven Serry, místopředseda NSA Roman Brandýs a předseda Českého paralympijského výboru Zdeněk Sýkora. Hlavním bodem programu bylo ocenění více jak 20ti osbností českého badmintonu za celoživotní práci s mládeží, úspěšnou reprezentaci, dále za práci funkcionářskou a v neposlední řadě za působení v roli rozhodčích a  trenérů.

Mezi oceněnými osobnostmi byl člen oddílu badmintonu TJ Ostrov Jiří Mácha, kterého nominoval Západočeský badmintonový svaz. Ocenění převzal z rukou Petra Martince předsedy ČBaS a předsedy Českého olympijského výboru Jiřího Kejvala.Foto.

Fotogalerie z gala večeru: WWW.czechbadminton.cz