XII. ročník čtyřher a mixů – Ostrov

0
15

Před  nastávajícím Mikulášem,  byl 4.12. pořádán v hale TJ Ostrov odložený XII. ročník turnaje čtyřher a mixů i se zahraniční účastí. V čase proti pandemických opatření byl počet 22 hráčů a hráček nad očekávání dobrý. Hrálo se ve skupinách s následujícím play of. K vidění bylo možno sledovat výborné výkony, zvláště pak finálové zápasy. Ostrovských zástupců bylo osm a již tradičně sbírali ty nejvyšší trofeje. Gratulace.yes Foto

Výsledky:

ČM: 1. Hauer-Vatashchuk /Ostrov-K.Vary/; 2. Pham Van Thu-Pham Huu Doanh /Vejprty/; 3. Mojtek-Placek /Ostrov-Kynžvart/; 4. Kořený-R.Tripal /Ostrov/;5.  M+K Prokopcovi /Kraslice/; 6.Žemlička-Dvorník /Ostrov/; 7. Nerad-Špulák /Vejprty-Nejdek/; 8. Paprštejn-Šrom /Kraslice/

Mix: 1. Hauer – K. Vataščuková /Os.-K.V./; 2. Vatashchuk – R. Vataščuková/;3. Mojtek – Šulová/Os./; 4. Placek – Placková /Kynžvart/; 5. Žemlička – Karbulková /Os./; 6. Nerad – Lišková /Vejprty – Kynžvart/

ČŽ: 1. K+R Vataščukovy; 2. Šulová – Karbulková; 3. Placková – Lišková