Dvakrát Mistry MČRS

0
65

V severočeském Mostě se 4. června konalo Mistrovství české republiky seniorů v sedmi kategoriích 35+ až 70+. Mezi 73 účastníky bylo kvarteto z oddílu badmintonu TJ Ostrov – Jan a Jana Šulovi, Jiří Mácha a Pavel Hauer. Za Jiskru Nejdek Josef Špulák. Na těchto akcích, vzhledem počtu startujících, dochází k tzv. slučování. Šulovi startující v 55+, tak skončili v mixu 50+ na pěkném 4. místě. V 70+ J. Mácha z téhož důvodu   hrál v 65+ s o devět let mladšími hráči, přesto do své sbírky přidal další, tentokrát bronzovou medaili za dvouhru. V 55+ přibyla další, když P. Hauer obsadil ve dvouhře výborné druhé místo, Jan Šula přidal místo páté.

Výbornými výkony se prezentoval pár Jan Šula s P. Hauerem ve čtyřhře 55+, které korunovali ziskem mistrovského titulu. Další mistrovský titul ve čtyřhře 65+ získal pár J. Mácha a Josef Špulák. Nutno podotknout, že na mistrovství startuje většina hráčů s hráčskou licencí/registrací. Celodenní maraton byl zakončen ve večerních hodinách předáním medailí a cen. Zisk pěti medailí je velkým úspěchem badmintonistů TJ Ostrov. Patří jim poděkování a gratulace za výborné výkony a bojovnost.