Badminton

Oddíl badmintonu TJ Ostrov z.s., vznikl v roce 1965 a ve 2015 oslavil 50 let nepřetržitého trvání. Svoji činnost provozuje ve sportovní hale TJ v Ostrově. Za dobu bohaté historie dosáhli jeho členi met nejvyšších, počínaje úspěchy oblastními, republikovými, zahraničními  včetně účastí v reprezentaci.

Sportovec Ostrova 2020

 

V Anketě sportovec Ostrova za rok 2020 byl  za svoje výborné výkony mezi oceněnými badmintonista Fabián Šula. Gratulujeme a přejeme - doufejme, že v nadcházející příznivější době pro sport - další úspěchy ve sportovní kariéře. Ceremoniál proběhl v DK i s natočením video medailonků úspěšných sportovců. Medailonky jsou umístěny na YouTube kanál Domu kultury.                                   VO

Zrušení tréninků

V rámci vládního nařízení, pokračuje od 12.4. 2021 zákaz sportování ve vnitřních prostorách pro amatérské sportovce.                                               VO
               
                                                                                                                                                                 VO

Aktualizováno  13.4.  2021

 

 

 

GP C - Jiskra Nejdek

Za přísných hygienických opatření pro pořadatele Jiskry Nejdek, který musel den před konáním přesunout původní místo konání turnaje do K. Varů, se konal 10.10.  29. THUN CUP GP C dospělých.  Na startovní listině se dokonce objevil i profesionální hráč a současná reprezentační česká jednička - Milan Ludík. Za náš oddíl startovali Fabián Šula s Bárou Műllerovou a nevedli si opět špatně, zvláště po výkonech Fabiána, které vedly ke zlatu. V silné konkurenci ve dvouhře skončil na 5. - 8. místě, stejné umístění bylo i v mixu s Bárou. Již druhé první místo ve čtyřhře vybojoval v krátké době se svým spoluhráčem ze Spartaku Chrást Václavem Mirvaldem. Oběma patří poděkování a uznání za předvedený výkon , který vedl ke zlaté medaili. Foto archiv.

 

MČRV - Most

MČRV - zlato + stříbro + bronz

Ve sportovní hale oddílu badmintonu Super Stars Most, proběhlo za účasti 64 startujících Mistrovství republiky veteránů v kategoriích 35+ - 70+. Mistrovství provázela hygienická opatření, ale i bohužel menší účast /obvykle přes 100 úč./ z obav ze stávající situace. Za oddíl badmintonu TJ Ostrov startovali dva hráči - Jiří Mácha v kat. 70+ a Pavel Hauer v 55+.První medaile byla stříbrná za dvouhru v 70+ spolu s 5. místem ve čtyřhře, kde J. Mácha se svým přemožitelem ze dvouhry Pavlem Homolkou z BaC Kladno, hráli bohužel ve sloučené kat. 50+. První start a hned zlato, vybojoval P. Hauer ve dvouhře. Ve čtyřhře  50+ přidal se svým spoluhráčem Josefem Špulákem z Jiskry Nejdek bronz Oběma hráčům patří velké uznání za předvedené výkony a reprezentaci oddílu. Bravo!

  • 1
  • 2