Pohár TTC Sokolov 2022 – úspěšné zahájení sezóny 2022 pro členy oddílu stolního tenisu TJ Ostrov

0
150

V neděli dne 04.09.2022 se uskutečnil ve sportovní hale v Sokolově Krajský bodovací turnaj jednotlivců v kategorie Muži v kterém mají právo startu i registrované hráčky. Hrálo se celkem na osmi stolech značky Donic Waldner Classic 25, které byly ohraničeny ohrádkami. Turnaj byl zahájen slavnostním nástupem v 9.15 hodin za účasti 38 hráčů a hráček. Soutěž dvouher se hrála dvoustupňovým systémem. Do finálového pavouka postoupili hráči na prvních a druhých místech. Soutěž čtyřher se hrála od začátku vyřazovacím způsobem. Po celou dobu turnaje bylo k dispozici občerstvení. Konečné výsledky byly vyhlášeny a ceny předány v 17.00 hodin.   

Výsledky dvouhry

1.Levora Vojtěch ml.TTC Karlovarsko 2020
2.Provazník JiříTJ Ostrov
3.Vysocká KarolínaTJ Ostrov
4. Visinger JakubTTC Sokolov

Výsledky čtyřhry

1.Petrák MartinzahraničíProvazník JiříTJ Ostrov
2.Choděra MiroslavTTC SokolovPaprštein LadislavTTC Sokolov
3.Tomšík JaroslavTTC SokolovHuleš PetrSKST Chodov
4.Visinger JakubTTC SokolovDrahokoupil JakubTTC Sokolov
5. – 8.Vysocký IvanTJ OstrovVysocká KarolínaTJ Ostrov