XIII. ročník párovek – Ostrov

0
102

XIII. ročník čtyřher a mixů – Ostrov

 Za účasti 27 hráčů a hráček i z Ukrajiny, se v hale TJ Ostrov konal 3.12. 2022 turnaj čtyřher a mixů. Domácí měli početné zastoupení v obou disciplínách, které se nakonec v silné konkurenci projevilo, především výbornými výkony, ve výsledkové listině. Naši hráči: Radek Mojtek, Jan Žemlička, Milan Bělohlávek, Daniel Dvorník, Jiří Mácha, Radim Nerad, Lukáš Tripal, Rad. Tripal, Jana Šulová, Martina Karbulková, Tomáš Koutný, Jaroslav Kazda, Pavel Hauer. Systém skupinový pro čtyřhry i mixy. ČM dvě skupiny s postupem prvních dvou do play off. Účastníci mixu – 7 dvojic – i ČM, si sáhli na dno svých sil. Vydařený turnaj byl zakončen vyhlášením vítězů, udělením medailí a rozdáním cen. Foto.

Výsledky:

Čtyřhra muži:

1. Mojtek – Žemlička; 2. Luk. Tripal – Mich. Koutný; 3. Hauer – Vatashchuk; ; 4. Kořený – Rad. Tripal; 5. Placek – Tomeš; 6. Nerad – Špulák; 7.- 8. Kazda – Bělohlávek, Mácha – T. Koutný; 9. Prokopec – Tomeš; 10. Dvorník – Josefik 

Smíšená čtyřhra:

1. Hauer – A. Hauerová; 2. Vatashchuk – K. Vataščuk; 3. Mojtek – Šulová; 4. Placek – Placková; 5. Tomeš – Melišová; 6. Žemlička – Karbulková; 7. Josefik – Ol. Shukalova