Tři zlaté z  Annabergu

0
53

Minulý víkend se v německém Annabergu konal mezinárodní  XXIX. Silberlandpokal. V  cca 80ti členném poli startujících ,s asijskou účastí, byl člen oddílu badmintonu TJ Ostrov Jan Šula st. a syn Fabián Šula – odchovanec oddílu hrající druhým rokem za ligový Slovan Vesec. Hrálo se ve třech výkonnostních kategoriích A,B,C.

V nejvyšší kategorii A vybojoval Fabián ve dvouhře 1. místo, Jan Šula – bez hráčské licence – skončil na místě 9. Ve smíšené čtyřhře kat. A, vybojoval Fabián druhou zlatou medaili . Ve sloučené kat.A/B, přibyla další – opět zlatá medaile za čtyřhru, po vynikajícím výkonu rodinné dvojice v mimořádně silné konkurenci – mezi startujícími byli závodní hráči, dokonce i medailista z  letošního MES. Oběma hráčům patří gratulace a uznání za  špičkové výsledky v zahraničí, reprezentující ostrovský  a Vesecký badminton.

Mácha Jiří – předseda oddílu badmintonu.