Šachy

Ostrov - Habartov B

V neděli 9. 2. 2020 hrajeme další mistrovský šachový zápas družstev KP 2 doma ve sportovní hale v Ostrově proti Habartov B.Začátek v 10hod.

 

  

 

      V Ne 9.2. jsme sehráli další mistr.zápas KP2 proti družstvu Habartov.Po výborném výkonu celého družstva jsme zvítězili v poměru 5:3.Velmi cenné vítězství získal na páté šachovnici pan Vastl,který porazil hráče s vysokým ELO.Dále zvítězili Čornyj a Hajšman,remisovali Śimandl,Šetka,Latislav st.a Kandrik st.Poděkování celému družstvu za vítězství!

     Další zápas KP2 hrajeme 23.2. v CHodově.Úplně poslední zápas KP2 v letošní sezoně hrajeme doma 8.3.proti Hroznětín ve sportovní hale od 10hod. Zájemci o seznámení se šachy jsou vítání každý Pá od 19.30hod.ve sport.hale

     

     V dalším mistr.zápase šach.družstev KP2 jsme po velmi dobrém výkonu remizovali v Chodově.Body nám zajistili Šimandl a Kandrik st.,kteří své partie vyhráli a Šetka,Čornyj,Janecký a Husák,kteří remizovali a tím utkání skončilo remízou 4:4.Gratulace celému šach.družstvu!

     V posledním mistr.zápase KP2 sezony 2019/2020 sehrajeme doma derby proti Hroznětínu dne 15.3. začátek v 10hod.

GM Jiří Štoček,který šach.vyrůstal v ŠO TJ Ostrov,byl zvolen jako nejlepší sportovec města Ostrov pro rok 2019.Je to pocta pro ŠO TJ Ostrov,ale i pro celou TJ Ostrov.Gratulace od všech členů ŠO TJ Ostrov a gratulace pro pana Cipriana,který Jirku trenoval a vychoval k této poctě.

V Pá 28.2.se koná další blic turnaj,začátek v 19.30hod.