Šachy

Ostrov - Habartov B

V neděli 9. 2. 2020 hrajeme další mistrovský šachový zápas družstev KP 2 doma ve sportovní hale v Ostrově proti Habartov B

Začátek zápasu 10,00 hod.

V Ne 9.2. jsme sehráli další mistr.zápas KP2 proti družstvu Habartov.Po výborném výkonu celého družstva jsme zvítězili v poměru 5:3.Velmi cenné vítězství získal na páté šachovnici pan Vastl,který porazil hráče s vysokým ELO.Dále zvítězili Čornyj a Hajšman,remisovali Śimandl,Šetka,Latislav st.a Kandrik st.Poděkování celému družstvu za vítězství!

Další zápas KP2 hrajeme 23.2. v CHodově.Úplně poslední zápas KP2 v letošní sezoně hrajeme doma 8.3.proti Hroznětín ve sportovní hale od 10hod.

Zájemci o seznámení se šachy jsou vítání vždy v pátek od 19.30hod.ve sportovni hale.