IVX. ročník párovek

0
21

První květnovou sobotu uspořádal oddíl badmintonu již IVX. ročník turnaje čtyřher a mixů. Ve startovním poli bylo 14 mužů a 6 žen. Ve skupinovém systému  každý s každým se na 4 kurtech odehrálo 39 zápasů. Výborně si vedli domácí, když ze tří disciplín ve dvou dokázali zvítězit a ještě přidali další medailová umístění. Gratulujeme.

Čtyřhra muži: 1. Jan Šula st./ Jan Šula ml. (Ostrov); 2. P. Hauer/ M. Vataschhuk (Ostrov-K. Vary); 3. Jan Žemlička/Jar. Kazda (Ostrov); 4. J. Mácha/M. Kořený (Ostrov); 5. D. Dvorník/ Fil. Josefík (Ostrov-K. Vary); 6. Mar. + L. Prokopcovi (Kraslice); 7. Rad. Nerad/Jos. Špulák (Ostrov-Nejdek). 

Mix: 1.  Vataschhuk/K. Vataščuková; 2. Josefík/ A. Hauerová (K. Vary); 3. Šula st./ Šulová; 4. K. Prokopec/ O. Shukalova; 5. Hauer/ E. Hauerová; 6. M. Prokopec/ Opapová

Čtyřhra žen: 1. Šulová/Vataščuková; 2. E.+ A. Hauerovy; 3. Shukalova/ Opapová

yes

Foto