GP C dospělých – Ostrov

0
46

Dne 26.2 proběhl celostátní turnaj GP C dospělých, který pořádal oddíl badmintonu TJ Ostrov. Turnaje se zúčastnilo 33 hráčů a hráček ze 14 oddílů a šesti krajů. Mezi startujícími byli hráči a hráčky z první dvacítky celostátního žebříčku. Karlovarský kraj měl zástupce ze Slovanu Karlovy Vary a Jiskry Nejdek, kteří se neztratili a vybojovali řadu medailí. Prosadil se i Fabián Šula – odchovanec Ostrova. K vidění byly výborné výsledky, zvláště pak ve finálových zápasech, kde šlo opravdu o těsná vítězství několika míčků. Dle ohlasů účastníků se turnaj povedl a pořadatelům patří poděkování.

Výsledky:

Dvouhra muži: 1. Michal Grund /TJ Sokol Polabiny Pardubice/; 2.Adam Nesveda /J. Nejdek/; 3.-4.

Jan Klimaj /Sl. K. Vary/, Fabián Šula /Sl. Vesec/;

Dvouhra ženy: 1. A.N. Kohoutová /Super Stars Most/; 2. V. Nováková /J. Nejdek/; 3. -4. I. Strnadová /S. Dobruška/, N. Štěříková /J. Nejdek/;

Čtyhra muži: 1. P. Synovec- Voj. Bízek /S. Radotín Meteor Praha- Arion Praha/; 2. V. Mirvald- T. Plundrich /Sp. Chrást- USK Plzeň/; 3.-4. V. Lutsak- O. Šilhan , A. Nesveda – L. Lešťák /všichni J. Nejdek/;

Čtyřhra ženy1. S. Königsmarková – I. Strnadová /B. Hora Plzeň – S. Dobruška/; 2.K. Košťálová – N. Štěříková /J.Nejdek/; 3.-4- V. Nováková – V. Pazderová, A. Kohoutová – A. Vocelková /S.S. Most – USK Plzeň/;

Smíšená čtyřhra: 1. P. Synovec- V. Pazderová; 2.T. Plundrich – A. Vocelková /USK Plzeň/; 3.- 4.

A.Nesveda – V. Nováková, L. Lešťák – N. Štěříková /všichni J. Nejdek/;

 Více na: www.czechbadminton.cz