Badminton

XI. Ročník turnaje - Ostrov

XI. Ročník párovek - Ostrov

Dne 7.12. za účasti 21 hráčů a hráček z  Prahy, karlovarského a severočeského kraje, proběhl v hale TJ Ostrov turnaj pro neregistrované hráče v párových disciplínách. Systém  skupinový. Svou dominanci v zpč. kraji a v této kategorii turnajů, potvrdili domácí i tentokrát. Přestože se  někteří  do konce roku ještě zúčastní několika turnajů, byli nejúspěšnější na základě svých dosavadních výsledků v průběhu roku oceněni uznáním. V kategorii neregistrovaných Jan a Jana Šulovi, Pavel Hauer a Daniel Dvorník. Za výborné výsledky v soutěžích GP Českého badmintonového svazu Fabián Šula a Bára Müllerová. Blahopřejeme. 

Výsledky ostrovských hráčů:

ČM: 1. Šula st./Šula ml., 2. Hauer/žemlička, 3. Tripal st./Tripal ml., 5. Kazda/Bělohlávek, 8. Mácha/Týc 

ČŽ:   2. Šulová/Karbulková

Mix:  1. Šulovi, 2. Žemlička/Karbulková