Badminton

Neregistrovaní v K. Varech

 

Turnaj pro neregistrované a  veřejnost

Dne 21.9. pořádal karlovarský oddíl badmintonu turnaj pro neregistrované hráče s turnajovými zkušenostmi a zároveň pro hráče z řad veřejnosti, bez turnajových účastí. Sedmička ostrovských měla své zástupce v obou kategoriích. I tady nebyla porušena tradice v zisku medailí včetně těch nejcennějších. Velkého úspěchu dosáhl nováček Daniel Dvorník, když vyhrál dvouhru v kategorii pro veřejnost. V hlavní soutěži pak naši hráči vybojovali dvě zlaté medaile + další umístění do 3. místa.

Umístění ostrovských hráčů:

Kategorie neregistrovaných:

Dvouhra muži: 1. Pavel Hauer, 2. Jan Šula st., 8. Jan Žemlička, 13. Michal Nohejl

Čtyřhra muži:   2. Žemlička/Hauer, 6. Mácha/Dvorník

Mix:                   1. Jan a Jan a Šulovi, 8. Žemlička/M. Karbulková

Kategorie veřejnost:

Dvouhra muži:

1. Daniel Dvorník