Badminton

NŰRNBERGER - Stadtmeisterschaft

Mezinárodní turnaj v SRN

Ve dnech 6.-7.7. se v německém Norimberku konal za účasti více než 300 hráčů - startovali i asijští borci - mezinárodní turnaj.  Ve třech výkon. kategoriích se hrálo ve  skupinách s postupem do pavouka KO.

 Naši "starší" hráči Jan a Jan Šulovi ve své skupině neuspěli a po třech smolných třísetových zápasech jejich cesta turnajem skončila. Kladem pro ně byla nabytá zkušenost a porovnání úrovně mimo republiku. Vynikající výkony předvedli ve vyšší kategorii Fabián Šula s Bárou Műllerovou, když obsadili 3. místo v mixu. Medaile přišla i druhý den, kdy Fabián se svým rakouským spoluhráčem vyválčili stříbro! Naši  úspěšné  mini výpravě patří poděkování a uznání za skvělé výkony, kterými reprezentují nejen ostrovský badminton, ale i TJ Ostrov.