Badminton

Velikonoční turnaj - Vejprty

V. ročník turnaje párovek - Vejprty

V předvelikonočním čase se 13.4. ve Vejprtech konal 5. ročník turnaje v párových disciplínách.

Tradičně jde o pohodovou, v přátelské atmosféře konající se akci s nepřekonatelným  cateringem. Nejinak tomu bylo i nyní. Turnaje se  zúčastnilo 24 mužů a žen. Hrálo se ve skupinách každý s každým, což znamenalo pro muže hrajících ve dvou disciplínách porci 14 zápasů a u žen deseti. Naše čtveřice ve složení Jan Žemlička, Pavel Hauer, Martina Karbulková a Jiří Mácha i tentokrát předvedla kvalitní výkony a skončila na stupních nejvyšších. Zahájení se ujmula sympatická, sportu přející starostka Vejprt.  Po  skončení turnaje se dostavila na dekorování nejúspěšnějších hráčů medailemi. Našim hráčům patří poděkování za výborné výkony. Foto.

Výsledky ostrovských hráčů:

Čtyřhra muži: 1. Hauer - Žemlička, 4. Mácha - Šesták /Ostrov - Nejdek/

Čtyřhra ženy: 3. Karbulková - Špuláková /Ostrov - Nejdek/

Mix:              1. Hauer - Špuláková /Ostrov - Nejdek, 2. Žemlička - Karbulková