Badminton

IX. ročník turnaje - Kynžvart

IX. ročník turnaje čtyřher a mixů - Kynžvart

Dne 10.3. se v nové hale v Kynžvartu konal 9. ročník turnaje vypsaný pro čtyřhry a smíšené čtyřhry - systém Švýcar. ČM - 15 dvojic, MIX - 13, ČŽ  - 5. Mezi 45 úč. převážně z karlovarského kraje, ale i kraje středočeského, byli  rovněž naši zástupci. I tentokrát nezklamali a jako již mnohokrát, obsadili nejvyšší příčky.  Dvě ze tří disciplín vyhráli a ve třetí jsme měli také své zastoupení. Turnaj byl dobře zorganizován a na konci při vyhlášení výsledků kladně hodnocen startujícími. Našim hráčům patří poděkování za vynikající výsledky.

Umístění ostrovských:

ČM:    1. Šula st. - Mojtek, 6. Hauer - Žemlička, 7. Mácha - Homolka /Ostrov - Kladno/

ČŽ:     1. Hauerová - Dvořáčková /Ostrov-Nejdek/

Mix:    1. Šula - Šulová, 2. Hauer - Hauerová, 8. Žemlička -Karbulková