Badminton

MČRV - Most

MČRV - zlato + stříbro + bronz

Ve sportovní hale oddílu badmintonu Super Stars Most, proběhlo za účasti 64 startujících Mistrovství republiky veteránů v kategoriích 35+ - 70+. Mistrovství provázela hygienická opatření, ale i bohužel menší účast /obvykle přes 100 úč./ z obav ze stávající situace. Za oddíl badmintonu TJ Ostrov startovali dva hráči - Jiří Mácha v kat. 70+ a Pavel Hauer v 55+.První medaile byla stříbrná za dvouhru v 70+ spolu s 5. místem ve čtyřhře, kde J. Mácha se svým přemožitelem ze dvouhry Pavlem Homolkou z BaC Kladno, hráli bohužel ve sloučené kat. 50+. První start a hned zlato, vybojoval P. Hauer ve dvouhře. Ve čtyřhře  50+ přidal se svým spoluhráčem Josefem Špulákem z Jiskry Nejdek bronz Oběma hráčům patří velké uznání za předvedené výkony a reprezentaci oddílu. Bravo!