Badminton

GP C - OSTROV

Badminton TJ Ostrov - turnaj GPC dospělých

Poslední únorový den se konal v Ostrově celostátní turnaj dospělých GPC. Do Ostrova si našlo cestu 40 mužů a žen ze šesti krajů a 15 oddílů. Téměř čtvrtinu startovního pole tvořili účastníci mladších 18 let. Pro badminton, který získává i u veřejnosti stále větší oblibu, je to velmi pozitivní poznatek. Zápasy v průběhu turnaje měly vysokou úroveň. Postavení na celostátním žebříčku potvrdil Pavel Synovec ze Sokola Radotín Meteoru Praha , když vyhrál všechny disciplíny - dvouhru, čtyřhru a mix. Za celý den ztratil jeden set. Karlovarský kraj byl zastoupen účastníky z Nejdku, Karlových Varů a domácím Fabiánem Šulou. Ten spolu se Synovcem vybojoval pořádajícímu oddílu zlatou medaili ve čtyřhře. Ti nejúspěšnější byli po skončení i za přispění Města, dekorováni medailemi, diplomy a cenami.

Výsledky:

DM - 1. Synovec /S.Rad.Met. Praha/; 2. Nesveda /Nejdek/; 3.-4. Klimaj /Sl. K. Vary/; 5.-8. Šula/Ostrov/;

- 1. Strnadová /S. Dobruška/; 2. Štroblová /Sup. St. Most/; 3.-4. Mitrovská /BK Arion Praha/, Hoffmanová /Sl. K.Vary/;

ČM - 1. Synovec - ŠULA/ S.R.Meteor -Ostrov/ ; 2. Nesveda - Lešták; 3.-4. Pistulka.Plundrich /USK Plzeň/; Lutsak- Šilhan O./Nejdek/

ČŽ - 1. Königsmarková-Strnadová /B.Hora Plzeň-S.Dobruška/; 2. Štroblová-Vocelková /S.St.Most-USK Plzeň/; 3.-4. Hauerová-Hoffmanová/ K.Vary/;

Mix - 1. Synovec-Mitrovská/S.R.Meteor Praha-BK Arion/; 2. Mirvald- Königsmarková/Sp.Chrást-B.Hora/; 3.- 4. Nevečeřal M.-Dragounová/Proboštov/; Plundrich-Kabátová/USK Plzeň-Chlumčany/