Archiv

Závěr sezony

Rozloučení se sezonou  2018 / 2019

V pátek 31.5. jsme se téměř všichni sešli na ukončení sezony. Bylo vše - jídlo, pití  všeho druhu, nechyběly domácí pochutiny. Došlo i na tradiční disciplíny, kdy se výsledky neevidují, i když by někteří "chtěli"...crying

Zhodnocení: Naši hráči dosáhli ze 14 turnajů, jak doma tak i v zahraničí, výborných výsledků. Nejhodnotnějším byl zisk tří medailí včetně mistrovského titulu z mezinárodního mistrovství Salcburska v Rakousku, který přivezl Fabián Šula + zisk dvou titulů z MČRV  2017/2018 - veterána oddílu.

Umístění z turnajů:

1.m. - 20 x; 2.m. - 13 x; 3.m. - 16 x; 4. - 10.m - 12 x. Všem, kteří dosáhli těchto skvělých výsledků, patří poděkování za reprezentaci oddílu a TJ.

 Do nastávajících dovolených Vám VO přeje krásné počasí  a načerpání nových sil do sezony 2019/2020, která začne 3. září.

BADMINTONU AHOJ !

wink yes cool

GPC + GPD - Plzeň

Turnaje kategorie GPC + GP D - Plzeň

Dne 20.4. se v jednom dni konaly v Plzni hned dva turnaje - GP C a GP D. Za náš oddíl startovali Fabián Šula a Bára Műllerová. Výborným výkonem v GP D vybojovali ve smíšené čtyřhře 1. místo. Další stupně vítězů přidal Fabián v GP D za dělené 3. místo ve dvouhře. Gratulujeme!

 

Tituly z oblastního přeboru - Plzeň

OP plzeňského a karlovarského kraje

Týden po vydařeném turnaji v Kynžvartu se 17.3. konal OP jednotlivců  plzeňského a karlovarského kraje v kategorii dospělých. Čtveřice ostrovských badmintonistů z TJ Ostrov ve složení Jan a Jana Šulovi, Jan Žemlička a Martina Karbulková, navázali na úspěch z předešlých ročníků. Z pěti vypsaných disciplín dvě vyhráli a získali cenné přebornické tituly, ke kterým pak přidali další medaile. K výkonům všech a k přebornickým titulům gratulujeme.

Výsledky:

Čtyřhra muži:   1. Šula - Žemlička

Čtyřhra ženy:   2. Šulová - Karbulková

Mix:                1. J +J Šulovi, 2. Žemlička - Karbulková

Dvouhra muži:  3. Žemlička

IX. ročník turnaje - Kynžvart

IX. ročník turnaje čtyřher a mixů - Kynžvart

Dne 10.3. se v nové hale v Kynžvartu konal 9. ročník turnaje vypsaný pro čtyřhry a smíšené čtyřhry - systém Švýcar. ČM - 15 dvojic, MIX - 13, ČŽ  - 5. Mezi 45 úč. převážně z karlovarského kraje, ale i kraje středočeského, byli  rovněž naši zástupci. I tentokrát nezklamali a jako již mnohokrát, obsadili nejvyšší příčky.  Dvě ze tří disciplín vyhráli a ve třetí jsme měli také své zastoupení. Turnaj byl dobře zorganizován a na konci při vyhlášení výsledků kladně hodnocen startujícími. Našim hráčům patří poděkování za vynikající výsledky.

Umístění ostrovských:

ČM:    1. Šula st. - Mojtek, 6. Hauer - Žemlička, 7. Mácha - Homolka /Ostrov - Kladno/

ČŽ:     1. Hauerová - Dvořáčková /Ostrov-Nejdek/

Mix:    1. Šula - Šulová, 2. Hauer - Hauerová, 8. Žemlička -Karbulková