Archiv

Turnaj - Střešovice

Čtyřhry ve Střešovicích

Na pěti dvorcích se 14.12. v Praze - hala Tatranu Střešovice - odehrál turnaj čtyřher. Svoji výkonnost si v poli 30 účastníků zajela ověřit naše dvojice Jan a Jana Šulovi. Sehranost manželského páru se projevila i tentokrát, když jako na mnoha předešlých akcích turnaj vyhráli. Velká gratulace k vítězství a propagaci ostrovského badmintonu!

Turnaj v Kynžvartu

Putovní pohár - Lázně Kynžvart

Sobota 16.11. byla dějištěm XI. ročníku turnaje o putovní pohár města Lázní Kynžvartu, který pořádali tamější agilní badmintonisté. Na turnaj ve čtyřhrách se sešlo 16 mužů a žen. Za náš oddíl to byli Jan Žemlička, Martina Karbulková, Pavel Hauer a Jiří Mácha. Před 14 dny se zde uskutečnil turnaj ve dvouhrách a mixech, který přinesl ostrovským dvě první místa. V pozměněné sestavě se zdařilo i tentokrát, když J. Mácha s Pavlem Hauerem turnaj vyhráli a J. Žemlička s M. Karbulkovou přidali 5. místo. Gratulujeme.

XVII. ročník turnaje - Klatovy

XVII. Zbrklý úder - Klatovy

Dne 8.11. se v Klatovech konal XVII. ročník turnaje neregistrovaných hráčů, vypsaný pro všechny disciplíny. Na jih se vypravila trojice ostrovských ve složení - Jan a Jana Šulovi, Jan Žemlička. Ve startovní listině, se stále stoupající výkonnosti hráčů na těchto turnajích, opět obstáli a přivezli medailová umístění, včetně těch nejvyšších. Po zásluze jim patří velké poděkování!

Mix:  1. Jan a Jana Šulovi

DM:   2. Jan Šula, 6. Jan Žemlička;

ČM:   4. Šula/Žemlička

X. Ročník turnaje - Kynžvart

X. Ročník turnaje ve dvouhrách a mixech

Dne 3.11. se v Kynžvartu konal X. ročník lázeňského šviháka ve dvouhrách a mixech pro neregistrované hráče. Tradičně, ale i  úspěšně se ho zúčastnila pětice ostrovských badmintonistů - Jan a Jana Šulovi, Jan Žemlička, Martina Karbulková a Pavel Hauer. Že jim nová hala se sympatickými pořadateli opakovaně svědčí, potvrdili i tentokrát, když vyhráli dvě disciplíny. Patří jim velké uznání za výborné výkony ve stále se lepšící konkurenci.

Dvouhra muži: 1. Hauer, 6. Šula, 8. Žemlička

Mix:                  1. J+J Šulovi, 5. Žemlička/Karbulková